Yönetilen Mesaj

Merhabalar,

 

            Bir kadın girişimci hatta daha da önemlisi bir anne olarak; ürünlerin sağlıklı ve hijyenik olması konusundaki tüm hassasiyetimi ürünlerimize yansıttığımızı gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Her yeni güne dinlenmiş ve yenilenmiş olarak uyanmanız, gün içerisindeki yaşamsal faaliyetlerinizi kolaylıkla yerine getirebilmeniz açısından oldukça önemlidir. Güne dinç ve enerjik başlayabilmek kaliteli bir uyku ile mümkün olacaktır. Tüm ekibimiz bunun bilinci ile size en kaliteli uyku deneyimini yaşatmak için çalışıyor.       

Uyku ürünleri konusundaki uzman ekibimizin, farklı uyku kültürleri için tasarladığı birbirinden farklı ürünler ile bugün 5 kıtada 60’dan fazla ülkeye ihracat yapan bir firma konumundayız. Gururla söyleyebilirim ki, 2001 yılında başladığımız bu yolculukta 2011 yılına geldiğimizde sektörümüzün “İhracat Şampiyonu” ünvanını kazandık. Kraliyet Aileleri için hazırladığımız; % 100 Doğal, El Yapımı yataklar ile siz de evlerinizde bu konforu en üst seviyede yaşayabilirsiniz.

        Hedefimiz; 2023 yılında ihracatta 100 ülkeye ulaşmaktır. Bu hedefi gerçekleştirebilmek için; Ar&Ge ve Ür&Ge ekiplerimiz, gelişen teknolojiyi kullanarak uyku kalitenizi artıracak, ihtiyacınıza en uygun sağlıklı, hijyenik ve konforlu ürünleri sizler için tasarlamaya devam ediyor.

  İdealistiz; çünkü sizlerin en kaliteli uykuyu hak ettiğinize inanıyoruz.

            En büyük mutluluğumuz; sizleri dünyanın en rahat yerinde ağırlamak olacaktır.

Dünyanın en rahat yerine hoş geldiniz…

 

Saygılarımla

Berna GÖZBAŞI