HAKKIMIZDA

2001 yılında Kayseri’de kurulan BRN Yatak; 2006 yılına kadar dış ticaret hizmetleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamıştır. 2006 yılında 800 m²’de üretim hayatına başlayan BRN Yatak; bugün 55 bin m²’lik modern ve hijyenik üretim tesislerinde üretilen sağlıklı ve konforlu yatakları tüm dünyaya ihraç ediyor.

2011 yılında "Sektörünün ihracat şampiyonu” olan firma, dünyada 5 kıtada, 60’dan fazla ülkede 500’den fazla satış noktasında yer alıyor. Tasarımın kalbinin attığı İtalya, tüm Avrupa ve Benelüks ülkeleri ile Kuzey Amerika, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Çin bu satış noktalarının bulunduğu başlıca bölgeler arasında. Ayrıca 2013 yılında Türkiye'nin hiç ihracat yapmadığı iki ülkeden biri olan Mikronezya'ya da ihracat gerçekleştiren ilk firma BRN Yatak olmuştur.

Başarılarıyla birçok ödüle layık görülen ve uluslararası yatak sektöründe de saygın bir yere sahip olan BRN Yatak, 2011 yılında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Harvard Üniversitesi bünyesindeki All World Network tarafından belirlenen "Türkiye'nin en hızlı büyüyen 25 şirketi” arasında yer aldı. Yine aynı yıl Avrupa İş Ödülleri’nde (European Business Awards) "Yenilikçilik, İnovasyon ve En İyi Uygulamada” 15.000 firma arasından finale kalarak Avrupa’nın en başarılı 10 firması arasına girerek "Ruban D’Honneur 2011” nişanına layık görüldü.

BRN Sleep Products USA, BRN Sleep Products EUROPE ve BRN Sleep Products UK firmaları ile dünyanın farklı yerlerinde global çapta üretim ve satış faaliyetlerine devam etmektedir.

BRN Yatak; Ürünlerin kanserojen madde içermediğine dair OEKO-TEX belgesine sahiptir. Üretim tesisimiz, kadromuz ve hammaddelerimiz her alanda dünya standartlarına uygun kalite belgelerine sahiptir.

BRN Yatak; 2019 yılı başlarında NOA Yatak markası ile özgün ve estetik tasarımları ile sektöre farklı bir bakış açısı kazandırmıştır. Yatak ve uyku ürünlerinin trendlerini belirleyen BRN Yatak; genç ve dinamik Ar-Ge ekibi, teslimatı kolaylaştıran çözümleri, farklı ve modern yaklaşımlarıyla şimdi Türk tüketicisinin de kalbini kazanmaya aday.

Satış kanallarımızı ziyaret ederek, sağlıklı ve konforlu ürünlerimiz ile kendinizi yenilemeye başlayabilirsiniz...

Kalite Belgelerimiz

WhatsApp